Spotkanie o pasiekach w miastach i w parafiach

(fot. suju/pixabay)

W ramach projektu Polskiej Rady Ekumenicznej EkoKościół zapraszamy na spotkanie online o zakładaniu pasiek w miastach i w parafiach. Opowiedzą o tym Magdalena i Krzysztof Kozerscy, którzy prowadzą Miodową Manufakturę, będącą rodzinną pasieką. Mają ule w warszawskim Aninie i Wawrze oraz w Urlach nad Liwcem. Wożą też pszczoły w różne miejsca Mazowsza i Polski.

Państwo Kozerscy opracowali swój własny autorski program edukacji dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Ich warsztaty pszczelarskie, na które m.in. przywożą szklany ul z żywymi pszczołami, odbywają się w szkołach i przedszkolach i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci.

Spotkanie odbędzie się 11 lutego o godz. 18 na platformie komunikacyjnej ZOOM. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się tutaj.